لوله پلی اتیلن 1 اینچ

لوله پلی اتیلن 1 اینچ

لوله های پلی اتیلن از جمله محصولات پرطرفدار و کاربردی در صنایع مختلف هستند. این نوع از لوله ها، در سایز و ضخامت های مختلف تولید گردیده و در موارد مختلف مورد استفاده قرار خواهند گرفت. لوله پلی اتیلن 1 اینچ یکی از انواع لوله های پلی اتیلن است که به دلیل داشتن مزایای ساختاری و کاربردی، از شهرت بسیار زیادی برخوردار می باشد. لوله های پلی اتیلن دارای مقاومت بسیار زیادی در برابر سرما، گرما، رطوبت، ساییدگی، پوسیدگی و خوردگی بوده و دارای قدرت انعطاف بسیار زیادی نیز هستند. در این مقاله به بررسی ویژگی های لوله پلی اتیلن 1 اینچ خواهیم پرداخت.

لوله پلی اتیلن 1 اینچ چیست؟

لوله  پلی اتیلن 1 اینچ یا همان 32 میلیمتر، یکی از انواع پرکاربرد لوله های پلی اتیلنی است که توسط شرکت های مختلف وابسته به صنایع پتروشیمی داخلی طراحی و تولید می شود. این نوع از لوله پلی اتیلنی بیشتر در شبکه آبی و آبرسانی مورد استفاده قرار گرفته و با استفاده از دستگاه ها و سیستم های به روز دنیا طراحی و تولید می شود. منظور از 32 میلیمتر، ضخامت جدار داخلی لوله پلی اتیلن است که تنوع مصارف مختلف لوله های پلی اتیلن را تعیین می نماید.

خصوصیات لوله پلی اتیلن با سایز 32 میلیمتر

لوله پلی اتیلن 1 اینچی یا همان 32 میلیمتری در کارخانجات داخلی و خارجی در سه سایز کلاف های 100، 200 و 400 متری تولید می شود. قیمت های این نوع از لوله ها با توجه به متراژ کلاف ها مشخص گردیده و در رنج قیمتی متفاوتی قرار خواهند داشت. لوله پلی اتیلن 1 اینچ توسط مواد pe100 – pe80 – pe63 تولید گردیده و بیشترین کاربرد را در پروژه های شبکه های آبرسانی بر عهده دارند

ویژگی های مثبت لوله پلی اتیلن 1 اینچ یا 32 میلیمتر

  •  وزن پایین

لوله های پلی اتیلن از جمله لوله پلی اتیلن 1 اینچ دارای وزن بسیار کمی بوده و از این رو دارای قابلیت جابجایی و حمل و نقل آسان در بارگیری ها و استفاده در پروژه های ساختمانی و تاسیساتی می باشد.

  • مقاومت و استحکام در برابر ضربات

یکی از ویژگی های قابل توجه و بسیار مهم لوله پلی اتیلن 1 اینچ، مقاومت بسیار زیاد آن در برابر صدمات، ضربه ها و آسیب ها بوده و در بیشتر موارد بدون نیاز به نصب تجهیزات عایق مورد استفاده قرار می گیرد.

  •  مقاومت در برابر تغییرات شیمیایی

عدم تغییر شکل و ماهیت در برابر عوامل محیطی مانند سرما و گرما از مهمترین ویژگی های لوله های پلی اتیلن از جمله لوله پلی اتیلن 1 اینچ است. این نوع از لوله پلی اتیلن از قدرت مقاومت بسیار زیادی در برابر رطوبت و پوسیدگی برخوردار می باشد.

  • قابلیت انعطاف پذیری بالا

لوله پلی اتیلن 1 اینچ دارای قدرت انعطاف پذیری بسیار زیادی بوده و توانسته است با تسهیل نمودن قابلیت نصب، بسیاری از مشکلات در این خصوص را مرتفع نماید. انعطاف پذیری بالا یکی از ویژگی های مثبت و قابل توجه در این نوع از لوله های پلی اتیلن است که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. این ویژگی به سهولت انبار کردن این نوع از لوله ها به ویژه در انبارهای کوچک، کمک بسیار زیادی نموده و از این رو همواره مورد توجه قرار گرفته است.

کاربردهای مختلف لوله های پلی اتیلن 1 اینچ

  • سیستم های آبیاری تحت فشار
  • سیستم های آبرسانی، سیستم های فاضلاب روستایی و شهری
  • سیستم فاضلاب های صنعتی
  • سیستم زهکشی ساختمان ها
  • سیستم آبیاری متحرک
  • سیستم آبیاری و انتقال آب در زمین های زراعی و باغ های میوه

قیمت لوله های پلی اتیلن چگونه است؟ 

قیمت لوله های پلی اتیلنی در انواع مختلف آن، کاملا متغیر بوده و به عوامل مختلفی مانند کارخانه تولید کننده، ضخامت جدار لوله (اینچ یا میلیمتر) لوله، طول لوله پلی اتیلنی و فاکتورهای دیگری وابسته است. جهت اطلاع از قیمت دقیق انواع لوله های پلی اتیلنی از جمله لوله پلی اتیلن 1 اینچ توصیه می شود به سایت رسمی کارخانجات تولید کننده مراجعه نموده و لیست قیمت ها را مشاهده نمایید.

دیدگاهی بنویسید

۰ دیدگاه ثبت شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

− 1 = 7

مطالب مرتبط

09122180028 | 02166611920
با ما تماس بگیرید

تمامی حقوق متعلق به وب سایت لوله پلی اتیلن و اتصالات آبراه می باشد || سئو و بهینه سازی توسط تیم سریرنوین

Copyright © 2021 All Rights Reserved by Abrahpipe.ir