کاربرد لوله های پلی اتیلن از گذشته تا کنون رشد قابل توجهی داشته است. از لوله پلی اتیلن برای انتقال آب، انتقال سیالات شیمیایی، پوشش و عایق کابل های برق، کشاورزی و موارد دیگر استفاده می شود. لوله پلی اتیلن بوشهر با خصوصیات منحصر به فرد و قیمت مناسب خود، کاربرد زیادی در پروژه های بزرگ صنعتی دارد. در ادامه به بررسی خصوصیات و کاربردهای لوله پلی اتیلن بوشهر و قیمت این محصول می پردازیم.

کاربرد لوله پلی اتیلن بوشهر

لوله پلی اتیلن با مشخصات ویژه و مزایای فروانی که دارد، دارای کاربرد وسیعی در کشاورزی، آبیاری، پوشش دهی، انتقال آب و انتقال گاز می باشد. از این لوله ها در موارد مختلفی از جمله شبکه های انتقال آب، شبکه های فاضلاب، لوله های آتش نشانی، شبکه های گازرسانی، سیستم های آبیاری در بحث کشاورزی، عایق کابل های مخابراتی، کابل های برق، و موارد دیگراستفاده می شود. لوله و اتصالات پلی اتیلن در کارهای مختلف صنعتی و نیروگاه ها بسیار پر کاربرد بوده و گزینه ای مناسب برای انتقال سیالات می باشد. جنس این لوله ها از پلاستیک انعطاف پذیر بوده و یکی از خصوصیات اصلی لوله پلی اتیلن که آن را متفاوت از دیگر لوله ها کرده، همین انعطاف پذیر بودن آن است. این خاصیت باعث شده در هنگام نصب، به ویژه در مواقعی که انعطاف پذیری لازم باشد و لوله های فلزی کاربرد نداشته باسند، این لوله ها بسیار کاربردی و مفید باشند. لوله پلی اتیلن در انواع و سایزهای مختلف تولید شده و برای کاربردهای مختلف از ان ها استفاده می شود.

مزایای استفاده از لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن بوشهر دارای مزایای منحصر به فردی می باشد که سبب برتری و مزیت آن نسبت به لوله های فلزی شده است. قابلیت اتصال آسان و سریع این لوله ها، اتصال محکم و بدون نشتی لوله پلی اتیلن و هزینه پایین لوله و اتصالات آن باعث شده روند کار سریع تر پیش رفته و هزینه ها کمتر شود. ویژگی انعطاف پذیری لوله پلی اتیلن از مهم ترین مزایای این لوله ها می باشد که نیاز به کاربرد اتصالات را کاهش داده و در مواردی که استفاده از لوله فلزی ممکن نیست بسیار کارآمد می باشد. لوله پلی اتیلن دارای خاصیت جمع شوندگی بسیار بالایی بوده که در فصل های سال و انقباض و انبساط لوله تفاوت آن با دیگر لوله ها به چشم می آید. مقاومت در مقابل خوردگی گالوانیکی اصلی ترین دلیل استفاده از لوله های پلی اتیلن در دریا می باشد. زیرا لوله های دیگر در مقابل هوا و آب دریا مقاومت پایینی دارند. این لوله های در برابر پوسیدگی، سایش و ضربه نیز بسیار مقاوم بوده و طول عمر بالایی دارند. مقاومت در برابر اشعه فرابنفش خورشید، وزن سبک، هزینه پایین تعمیر و نگهداری، مقاومت در برابر زمین لرزه، ضریب اصطکاک پایین و … از دیگر مزایای لوله پلی اتیلن می باشد.

قیمت لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن بوشهر محصولی بی نظیر و پرکاربرد می باشد که علاوه بر فروش حضوری از طریق فروشگاه های اینترنتی نیز به فروش می رسد. لوله و اتصالات پلی اتیلن در بوشهر با قیمت بسیار پایینی به فروش می رسد. قیمت مناسب و کیفیت بالا باعث فروش بالا و کاربرد وسیع این لوله ها شده است. لوله و اتصالات پلی اتیلن بوشهر در اندازه های مختلف، بسته به کاربرد آن موجود می باشد. برای خرید لوله پلی اتیلن و دریافت مشاوره در امور خرید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.