تفلون مایع Cim – خرید و ارسال به سراسر ایران

تفلون مایع در شیوه سنتی جهت آب بندی اتصالات ، شیر آلات ، مهره ماسوره ها و …. از سه ماده : نوار تفلون ، کنف و خمیر استفاده می شود ، این شیوه برای اتصالات که به صورت انشعابی نصب می شوند و گاها فضای کافی و مناسبی جهت باز و بسته کردن وجود ندارد و همچنین هنگام آب بندی کامل اتصالات در سایزهای بالا مستلزم زمان ، هزینه ، صرف انرژی و زحمت بسیار می گردد .

برای حل مشکلات مذکور شرکت جیاکوموچیمبریو محصول جدیدی را به مصرف کنندگان و متولیان صنعت معرفی نموده است به نام تفلون مایع Cim که دارای مزایای بسیاری می باشد ، از قبیل : آب بندی کامل ، نصب آسان ، چسبندگی زیاد ، حجم کم همراه با پوشش دهی زیاد و همچنین قابل استفاده در شرایط خلاء ( بی هوازی ). همانطور که اشاره شد ، یکی دیگر از مشخصات بارز این محصول حجم کم و پوشش دهی زیاد است ، این مزیت موجب شده است که استفاده از این محصول کاملا مقرون به صرفه باشد .

دارای استاندارد بهداشتی NSF

تفلون مایع KAS را با خیال راحت تر استفاده کنید

جهت خرید تفلون مایع با ما ۰۹۱۲۲۱۸۰۰۲۸ تماس بگیرید.

تفلون مایع

یک عدد تفلون مایع مساوی است با 100 عدد نوار تفلون !

نوار تفلون
نوار تفلون

مزایا و موارد مصرف تفلون مایع :

تفلون مایع قابل استفاده برای اتصالات و سیالات و گازها می باشد و دارای کاربردهای زیر است :

لوله کشی گاز ، آب ( آشامیدنی ) ، هوا ، هیدروکربن ها ، نفت و بسیاری محصولات شیمیایی دیگر ، گاز با فشار بالا و گاز مایع حداکثر تا 28 بار ، گاز اکسیژن تا 10 بار در دما 60 درجه سانتیگراد ، آب بندی رزوه ها برای گاز نفتی مایع ، گازوئیل و سیالات صنعتی

نحوه نصب :

با توجه به اینکه این ماده مایع است ، به راحتی فضای خالی بین رزوه ها را پر کرده و عمل آب بندی به بهترین نحو انجام می شود ، لازم به ذکر است مقدار بسیار کمی از تفلون مایع برای آب بندی کافیست . با یک بار استفاده از تفلون مایع cim متوجه خواهید شد که کار با این محصول تا چه اندازه ساده ، روان و آسان خواهد بود .

کافیست تنها داخل رزوه اول اتصال را به تفلون مایع آغشته کرده و آن را ببندیم . در صورتی که فضای کافی برای آغشته کردن دور تا دور رزوه اول وجود نداشته باشد ، می توان هر مقدار از محیط دو رزوه اول را که در دسترس قرار دارد به تفلون مایع آغشته کرده و سپس اتصال را ببندیم .

استحکام و چسبندگی بالا :

مدت زمان مورد نیاز جهت عملکرد اولیه ، 1 تا 2 ساعت و جهت آب بندی کامل ، 3 تا 6 ساعت می باشد . پس از گذشت مدت زمان مورد نیاز ، اتصال کاملا سفت شده و برای باز کردن حتما به آچار نیاز خواهد بود .

روانی حرکت و نصب آسان :

با بسته شدن اتصال ، تفلون به دلیل مایع بودن ، همراه با چرخش اتصال ، فضای بین رزوه ها را پرکرده و به اصطلاح به خورد رزوه ها می رود . در مکانهای تنگ و غیر قابل دسترس که نصب عادی مشکل می باشد ، نصب با تفلون مایع بسیار آسانتر انجام پذیر است ، زیرا این محصول حتی در سایزهای بالا مقاومتی را در برابر چرخیدن اتصال ایجاد نمی نماید .

بنابراین با تسافده از تفلون مایع به راحتی و در هرمکانی که فضای کافی برای دست انسان وجود داشته باشد ، می توان اتصالات را با دست بست ، حتی سایزهای بزرگ

قرارگیری اتصال در هر زاویه ای که می خواهید :

با توجه به اینکه با بسته شدن اتصال ، فضای خالی بین رزوه ها با تفلون مایع پر می شود ، اگر زاویه قرارگیری اتصال مناسب نباشد ، به راحتی و بدون ترس از ایجاد نشتی ، تا 10 دقیقه فرضت برای ایجاد زاویه مطلوب بدون اینکه نیاز به بازکردن اتصال باشد وجود دارد .

موارد ایمنی هنگام استفاده :

این ماده محرک چشم است و ممکن است در صورت تماس با سیستم تنفسی و پوست ایجاد حساسیت نماید . در صورت تماس مستقیم با چشم ، سریعا چشم را با آب فراوان شستشو دهید  . همچنین پس از تماس تفلون مایه با پوست ، محل تماس را با مقدار فراوانی از آب و صابون بشویید .