لوله پلی اتیلن ، لوله آبیاری
انتخاب لوله های مناسب

انتخاب لوله جهت استفاده در پروژهای آبیاری قطره ای در واقع ابتدای ترین و مهمترین بخش از لوله کشی قطره ای در پروژهای آبیاری می باشد .

شرکت ابراه تلاش می کند با تولید لوله های با کیفیت پلی اتیلن در سایزهای مختلف که مورد استفاده در آبیارهای کشاورزی قرار می گیرد و با توجه به تخصص گرای عوامل تولید وپخش وظیفه خود در قبال اعتماد کشاورزان و باغداران گرامی با تمام توان انجام دهد .

لوله آبیاری به طور معمول از مرکز دپو آب ( استخر،چاه،منبع ) با سایزهای پلی اتیلن 200-250 برای انتقال تا محوطه باغ شروع می شود که با توجه به تجربه انجام شده سرعت انتقال در این قسمت به حدود 40 تا 60 برابر می رسد و از آن مهمتر مقدار تلفات آب به صفر می رسد.

بعد از انتقال تا ابتدای نوبت پخش آب اصلی توسط لوله های آبیاری سایز کوچیک به بخشهای مختلف باغ می رسد . این انتقال به ردیفها از سایزهای بالاتر (75-63) که از لوله های 200 انشعاب گرفته می شود به ردیفهای کوچکتر توسط سایزهای لوله ای کوچکتر با توجه به نقشه های برسی شده مهندسی انجام می پذیرد.

در واقع انشعاب نهایی که تا پای درختان ختم می شود توسط لوله های 16 انجام می شودو به وسیله دریپرها (قطره چکان) انتقال آب پایان می پذیرد.

این شرکت آمادگی دارد در جهت تولید و پخش لوله های آبیاری در سایزهای مختلف و نیز در فشلرهای کاری 4-5-6-8-10 اتمسفر کشاورزان و باغداران محترم را تامین نماید .