دریافت قیمت عایق الاستومری و خرید این محصول – 02166623391

عایق الاستومری از جمله مواد سلول بسته انعطاف پذیر بوده و بر پایه ترکیباتی همچون نیتریل بوتادین را بر ( Nitrile Butadiene Rubber – NBR )و یا اتیلن پروپیلن داین مونومر را بر ( Ethylene Propylene Diene Monomer – EPSM  ) ساخته می شود .

این عایق ها به دلیل قابلیت های فنی بسیار خوب ، بهترین انتخاب برای تاسیسات تهویه مطبوع و سیستم های سرمایشی و گرمایشی ، صنایع برودتی ، صنایع نفت و پتروشیمی و … در محدوده دمایی 200- تا 150+ درجه سانتیگراد می باشند .

ضریب انتقال حرارت عایق الاستومری بسیار پایین بوده و بر خلاف عایق های دیگر در مدت زمان طولانی ثابت می ماند که همچین موضوع باعث بالا رفتن بازدهی آن می گردد .

مواد عایق سلول بسته همچنین مقاومتی بسیار عالی در مقابل نفود بخار آب و رطوبت از خود نشان می دهند به طوری که پس از نصب ، به هیچگونه حائل رطوبت ( بخار بند ، ماستیک و یا … ) نیازی ندارند .

این عایق ها گرچه نسبت به عایق هایی همچون پشم شیشه و پشم سنگ گران ترند اما به دلیل بی نیاز بودن از پوشش های مضاعف جداگانه ، عمر مفید بالا ، بازدهی فوق العاده مطلوب ، نصب سریع و کم هزینه و امکان چندین بار استفاده ، عملا بسیار مقرون به صرفه می باشند .

جدول زیر به مقایسه به برخی ویژگی های عایق الاستومری با دیگر عایق های متعارف ، پرداخته است .

مشخصه فنی فوم الاستومری پشم شیشه پشم سنگ پلی اورتان
ضریب هدایت حرارت ( در 0 سانتیگراد ) 0.032 ( w / m.k ) 0.029 ( w / m.k ) 0.032 ( w / m.k ) 0.027 ( w / m.k )
ضریب نفوذ بخار آب کمتر از 10000 بیشتر از 2 بیشتر از یک کمتر از 2  بیشتر از یک کمتر از 2 بیشتر از 2 کمتر از 2000 کاهش اتلاف انرژی 70% to 94% حداکثر 45% حداکثر 50% حداکثر 70% عمر مفید مساوی یا کمتر از 30 سال مساوی یا کمتر از 5 سال کمتر از 10 سال کمتر از 10 سال واکنش در برابر آتش کند یوز و خود خاموش شونده غبر قابل اشتغال غیر قابل اشتغال به شدت اشتغال زا خوردگی عدم ایجاد خوردگی خوردگی شدید خوردگی متوسط خوردگی کم عوارض و امراض بهداشتی فاقد عوارض عوارض تنفسی فاقد عوارض به شدت سمی

Elastomeric foam عایق الاستومری

عایق لوله ای K-FLEX

قطر ضخامت طول
از 6 تا 168 میلیمتر 6 – 9  – 13 – 19 – 25 – 21 – 40 – 50 mm 2 متر

عایق رول K-FLEX

ویژه عایقکاری سطوح وسیع طراحی شده اند .

این عایق ها ، بهترین راه حل برای عایقکاری کانالها ، مخازن و لوله های سایزبالا و… می باشند و نصب را بسیار آسان و سریع می کنند .

ویژگی ها :

استفاده آسان و راحت ، اقتصادی ، عایقکاری پیوسته ، انعطاف پذیری و ایستایی مناسب .

ضخامت های استاندارد
6 – 9 – 13 – 19 – 25 – 32 – 40 – 50 – 60 میلیمتر

 

عایق روکش دار K-FLEX

سیستم AL CLAD ( روکش آلومینیومی ) K-FLEX یک سیستم تکمیل شده عایق الاستومری بوده که با روکش آلومینیوم چند لایه پوشش داده می شود .

این عایق ها بواسطه ویژگی های فیزیکی خود در مقابل اشعه مامورا بنفش ( UV ) و ذرات ریز معلق در هوا و ضربات فیزیکی مقاوم می باشند .

این عایق ها با داشتن اتصالات و ملزومات نصب پیش ساخته ، نصب و نگهداری را بسیار آسان و راحت می نمایند .

ویژگی ها :

تطبیق پذیر و قابل انعطاف هزینه نصب و نگهداری اقتصادی مقاوم در مقابل UV و ضربات دارای ظاهری مناسب و زیبا افزایش طول عمر و کارآیی

عایق چسبدار K-FLEX

عایق های چسبدار بهترین گزینه برای عایقکاری کانال ها می باشند و موجب افزایش سرعت و سهولت نصب می گردند .

  • خودچسبدار ساده
  • خودچسبدار مسلح

عایق رنگی K-FLEX

راه حلی مناسب جهت نشان گذاری خطوط لوله در تاسیسات .

ملزومات نصب

  1. اتصالات پیش ساخته : زانویی ها و قسمت های T شکل پیش ساخته K-FLEX به صورت ساده و با انواع روکش آلومینیوم
  2. روکش آلومینیوم ( AL CLAD  ) چسبدار و بدون چسب  ( تمامی این روکش ها برای مصارف داخلی و خارجی در رطوبت یا دمای بالای 105+ سانتیگراد قابل استفاده هستند . این روکش ها مقاوم به رطوبت و ضربات فیزیکی می باشند .
  3. چسب عایق K-FLEX ( این چسب با فرمولی مخصوص جهت نصب عایق الاستومری ساخته شده است . قابل عرضه به صورت 600 گرمی  / 1 و 3 کیلوگرمی
  4. نوار درزگیر چسبدار K-FLEX ( نوار درزگیر خود چسبدار K-FLEX از جنسب عایق و به صورت چسبدار می باشد . این نوارهای درزگیر جهت اطمینان از عدم نفود گرد و غبار و بخار آب ، تقویت اتصال درز عایق ها ، جلوگیزی از اتلاف انرژی از محل درزها مورد استفاده قرار می گیرند . قابل ارائه در عرضهای 2,3,5 و 10 سانتیمتر
  5. نوار درزگیر چسبدار آلومینیومی ( جهت درزبندی و اطمینان از عدم نفوذ غبار و بخار آب برای درز عایق هایی که دارای روکش آلومینیومی هستند مورد استفاده قرار میگیرد و برای هر نوع روکش آلومینیومی نوار درگیز از همان نوع ارائه می گردد . نوار درزگیر آلومینیومی ساده/مسلح قابل ارائه در عرض های 3,5,7 و 10 سانتیمتر
  6. نوار درگیز برزنتی / پلیمری ( این نوار درزکیر چسبدار از جنسب پلیمر می باشد و جهت محکم نمودن عایق دور زانوها ، اتصالات و … قابل استفاده می باشد . قابل ارائه در عرض های 3,5,7 و 10 سانتیمتر .

برای خرید عایق الاستومری با ما تماس بگیرید : 02166623391