لوله پلی اتیلن 710 به عنوان یکی از انواع لوله های پلی اتیلن شناخته می شود که از آن به عنوان لوله های فشار قوی و تحت فشار نیز یاد می شود. این لوله ها که با قطر خارجی 710 میلیمتر ساخته شده، کاربرد بسیاری در صنعت ساختمان، تاسیسات و انتقالات دارند که در ادامه اشاره ای گذرا به آن ها خواهیم داشت. شما در آبراه پایپ به راحتی می توانید با انواع لوله های پلی اتیلن آشنا شده و از مشاوره کارشناسان حرفه ای ما بهره مند شوید.

معرفی لوله پلی اتیلن 710

لوله پلی اتیلن 710 میلیمتر با سایز 710 میلیمتر با بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه به صورت شاخه ای تولید شده است. این لوله ها به صورت 12 متری تولید شده و کاملا منطبق بر استانداردهای Inso 14427 است. در میان لوله های پلی اتیلن، لوله های 710 به عنوان لوله های فشار قوی نیز شناخته می شوند که در نقل و انتقال انواع سیالات استفاده می شود.

اتصال لوله پلی اتیلن 710 میلی متر به کمک بات فیوژن ها است و به صورت هم پوشانی کامل انجام می شود تا تمامی قسمت های محل اتصال به یکدیگر جوش خورده و مانع از هدر رفتن مایعات شوند.

کاربردهای لوله پلی اتیلن 710 میلیمتر 

لوله پلی اتیلن 710 برای انتقال آب و سیالات شهری نیز استفاده می شود و استاندارد بالای آن موجب شده تا به عنوان یکی از زیرساخت های اصلی تاسیسات شهری، استفاده شود. همچنین انتقال آب دریا و دیگر سیالات مجاز نیز به کمک پلی اتیلن 710 انجام می شود. آخرین کاربری این نوع پلی اتیلن نیز به دلیل استاندارد بالای آن برای ایستگاه های آتش نشانی شهری و ماشین های آتش نشانی است.

مزایای استفاده از پلی اتیلن 710 میلیمتر 

لوله پلی اتیلن 710 مزایای بسیاری دارد و همین مهم موجب شده تا در صنعت تاسیسات و ساختمان استفاده از آن ها بسیار مقرون و به صرفه باشد. به عنوان یکی از مهم ترین مزایای پلی اتیلن 710 همیشه باید به مقاومت آن نیز اشاره کرد. همانطوری که پیشتر گفتیم این محصول، با بهترین کیفیت و موارد اولیه و بر اساس جدول استاندارد تولید و روانه بازار شده، بر همین اساس در برابر هوای بسیار گرم و دمای پایین و یخبندان مقاومت خوبی دارد، در عین حال در برابر تابش آفتاب و اشعه های مضری چون ماورا بنفش کیفیت خود را می تواند به خوبی حفظ کند.

لوله پلی اتیلن 710 عمر مفید طولانی دارد و می تواند در بازه زمانی قابل قبولی استفاده شود، از سوی دیگر بر اساس کاربری خوبی که دارد می تواند برای کشت های فصلی کاربردی باشد. از سوی دیگر این لوله ها را می توان در عمق خاک استفاده کرد و در هنگام نصب، کشش بسیار خوبی دارد. همین مهم موجب شده تا سرعت نصب لوله پلی اتیلن 710 سریع باشد و به راحتی انجام شود.

به عنوان آخرین نکته در سفارش پلی اتیلن 710 به خاطر داشته باشید که این لوله ها وزن سبکی داشته و در انبار نیز فشار زیادی را اشغال نمی کند.

مقاله پیشنهادی مفید و کاربردی: قیمت لوله کاروگیت در بندرعباس

سفارش محصولات و مشاوره پشتیبان 

در انتها نیز به خاطر داشته باشید که آبراه پایپ همواره بهترین قیمت و کیفیت را در تولید و توزیع انواع پلی اتیلن تضمین کرده و محصولات ما همواره با رضایت مشتری همراه است. شما پیش از ثبت هرگونه سفارش می توانید وبسیات را مطالعه کرده و با انواع لوله های پلی اتیلن و محصولات مشابه آشنا شوید. سپس برای اطلاعات و سوالات بیشتر با تیم مشاوره و پشتیبان تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید. به این ترتیب به راحتی می توانید محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و از کیفیت لوله های پلی اتیلن آبراه پایپ راضی باشید.

مشاوران ما نیز در همه موارد شما را راهنمایی کرده و موارد مهم را گوشزد می کنند تا با خیال راحت سفارش خود را ثبت کرده و بر اساس پروژه ای که دارید، بهترین محصول را سفارش دهید.