لوله پلی اتیلن 560 میلی متر از جمله لوله های پلی اتیلن با اندازه قطر بزرگ به حساب می آید که در زمینه آبرسانی و انتقال مایعات در زمینه های مختلف از جمله کشاورزی و … مورد استفاده قرار می گیرد. این لوله که معمولا در قالب شاخه هایی با سایز های  12 متری تولید و عرضه می شوند، با مقاومت در برابر عوامل طبیعی بیرونی و تولید از بهترین مواد، می توانند گزینه بسیار مناسبی برای خرید باشند.

معرفی لوله پلي اتيلن 560 ميلي متر

لوله پلی اتیلن 560 میلی متر از جمله لوله هایی با جنس پلی اتیلن است که دارای قطری به اندازه 560 میلی متر می باشد. میلی متر واحدی معمول برای اندازه گیری قطر این لوله های پلی اتیلن می باشد که با واحد اینچ متفاوت بوده و هر واحد از میلی متر برابر با 0.03937 برابر یک اینچ (یا هر اینچ 25.4 برابر یک واحد میلی متر) می باشد. این نوع از لوله های پلی اتیلن که با نام 560 میلی متر شناخته می شوند، از بهترین مواد PE100 ساخته شده اند که مطابق با جدول استاندارد Inso 14427 طراحی و تولید گشته است.

لوله های پلی اتیلن 560 میلی متر کاربرد های خاص خود را دارند و برای خطوط اصلی و انشعابات، انتقال و تقسیم آب، برای تاسیسات شهری و … به کار می روند که در ادامه به معرفی بیشتر کاربرد ها و ویژگی های آن نیز خواهیم پرداخت. امروزه این نوع از لوله های پلی اتیلن با تکنولوژی و دستگاه های مدرن که معمولا آلمانی هستند، در ابعادی مشخص تولید می شوند.

ویژگی های لوله پلی اتیلن 560 میلی متر

از جمله ویژگی هایی که می توان برای لوله پلی اتیلن 560 میلی متر بیان کرد، عبارتند از:

کاربرد های لوله پلی اتیلن 560 میلی متر

از جمله كاربردهای لوله پلی اتیلن که می توان برای این نوع از لوله ها با قطر 560 میلی متر در نظر داشت، باید به موارد زیر اشاره کرد:

بنابراین می توان گفت این لوله ها در حالت کلی با کارکرد انتقال آب و سیالات، استفاده در سیستم های سیالات مجاز تحت فشار و سیستم های آتش نشانی می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

مقاله پیشنهادی مفید و کاربردی: لوله پلی اتیلن در بوشهر

خرید لوله پلی اتیلن 560 میلیمتر

با توجه به مزیت های و مشخصات لوله پلی اتیلن 560 میلی متر که می توانند هزینه نصب و لوله کشی را با وزن کم خود کاهش دهند و با توجه به جنس باکیفیتی که دارند و می توانند نسبت به لوله های دیگر، طول عمر بیشتری داشته باشند، خرید لوله پلی اتیلن 560 میلیمتر با این مشخصات می تواند گزینه بسیار معقولی باشد.

شما می توانید این لوله ها را از آبراه پایپ به آسانی تهیه کنید. این شرکت با داشتن کارشناسانی مجرب و مهندسینی با تجربه، توانسته است به خوبی از تکنولوژی روز در این زمینه استفاده کرده و به تولید محصولات مختلفی از جمله لوله پلیکا، لوله کاروگیت، لوله سفید و انواع لوله های پلی اتیلن بپردازد.

راه های ارتباطی :