لوله پلی اتیلن 225 میلیمتر که به لوله 19 اینچی نیز معروف است، با فشارهای کاری مختلف در متراژهای 6 و 12 متر بنا به نیاز مشتری تولید می شود و با توجه به ویژگی هایی که دارد، در زمینه های مختلف آبرسانی در زمین های کشاورزی و سیستم های مختلف آبیاری مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به معرفی این لوله ها بیشتر خواهیم پرداخت.

معرفی لوله پلی اتیلن 225 میلیمتر

لوله پلی اتیلن 225 میلیمتر از جمله لوله های تک جداره یا RE می باشد که با قطر 225 میلیمتر ساخته شده است تا برای کاهش مصارف و هزینه های لوله کشی و جایگزینی با لوله های دیگر استفاده شود. این لوله ها که برای مصارف آبرسانی به کار می روند که برای فشار کاریه 5 تا 25 بار تولید و عرضه می شوند. به طور کلی لوله پلی اتیلن 225 میلیمتر در دو نوع 6 و 12 متری تولید و به مشتریان عرضه می شود که متناسب با نیاز مشتری می باشد. با ذکر این مقدمه کوتاه، به بیان ویژگی ها و کاربردهای این لوله در ادامه متن می پردازیم.

ویژگی های لوله پلی اتیلن 225 میلیمتر 

از جمله مشخصات فنی و ویژگی های لوله پلی اتیلن باید به موارد زیر اشاره کرد که عبارتند از:

کاربرد لوله های پلی اتیلن 225 میلیمتر

از جمله کاربردهای لوله پلی اتیلن 225 میلیمتری که باید برای این نوع از لوله ها بیان کرد، عبارتند از:

مقاله پیشنهادی مفید و کاربردی: قیمت لوله کاروگیت در یاسوج

خرید لوله های پلی اتیلن 225 میلیمتر

در مورد خرید لوله پلی اتیلن 225 میلیمتر باید گفت این لوله ها با توجه به مزیت ها و ویژگی هایی که برای آن ذکر کردیم از جمله نرم با ضریب اصطکاک پایین، وزن سبک، انعطاف پذیری، تعمیرات و نگهداری و هزینه پایین و مقاومت در برابر اشعه نور خورشید، از جمله پرمصرف ترین لوله های پلی اتیلن هستند، شما می توانید آن را از شرکت های تولیدی محصولات پلی اتیلن تهیه نمایید.

آبراه بسپار سیال، یکی از شرکت های مهندسی است که توانسته است با بهره گیری از دانش فنی و با کمک کارشناسان با تجربه خود در عرصه عمرانی و ساختمانی، محصولات با کیفیت بسیار مطلوبی را در این عرصه تولید کند. شما می توانید برای تهیه لوله های پلی اتیلن 225 میلیمتر، لوله پلیکا، لوله کاروگیت، لوله سفید و دیگر انواع لوله های پلی اتیلن به وب سایت ما مراجعه کرده و از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید: