لوله پلی اتیلن 2000 میلیمتر

لوله پلی اتیلن 2000 میلیمتر

لوله های پلی اتیلن با توجه به ضخامت لایه درونی و اصطلاحا جدار لوله در سایزهای مختلفی بر اساس مقیاس اینچ و یا میلیمتر تولید گردیده و در اختیار مصرف کننده قرار می گیرند. لوله های 2000 میلیمتری پلی اتیلنی یکی از انواع مختلف لوله های پلی اتیلنی است که در پروژه های مختلف آبرسانی شهری، فاضلابی، انتقال سیالات، نفت و گاز و پروژه های دریایی نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

لوله پلی اتیلن 2000 میلیمتر چیست؟

لوله های پلی اتیلن 2000 میلیمتر و یا 80 اینچ یکی از انواع شناخته شده لوله های پلی اتیلن است که به لوله های کاروگیت نیز شهرت داشته است. لوله کاروگیت از دو بخش داخلی و خارجی با تکنولوژی مواد پلی اتیلنی طراحی و تولید می شود. ساختار منحصر به فرد لوله پلی اتیلن 2000 میلیمتر، منجر به ایجاد مقاومت بسیار زیاد در این نوع از لوله ها در برابر فشارهای وارده می شود. مواد اولیه مورد نیاز در ساخت لوله های کاروگیت، PE80 و PE100 بوده و قابلیت انعطاف پذیری بالایی در لوله های 2000 میلیمتری ایجاد خواهند نمود.

ویژگی های مثبت لوله پلی اتیلن 2000 میلیمتر

 • مقاومت بالا نسبت به لوله های فلزی

تولید لوله پلی اتیلن انقلاب بزرگی در دنیای پتروشیمی بوده و توانست بر بسیاری از مشکلات آبرسانی و سایر پروژه های انتقال سیالات توسط لوله های فلزی فائق آید. این نوع از لوله ها به دلیل جنس مستحکم و متفاوتشان نسبت به لوله های فلزی بسیار متفاوت تر بوده و در برابر تغییرات محیطی مانند سرما، گرما و به ویژه پوسیدگی ها بسیار مقاوم هستند.

 •  داشتن قدرت انعطاف

داشتن قدرت انعطاف و قابلیت تغییر شکل در هنگام نصب به ویژه در مکان هایی با محدودیت مسیر، از ویژگی های بسیار مهم و قابل توجه لوله های 2000 میلیمتری می باشد که به سهولت نصب و جا به جایی لوله ها کمک شایان ذکری خواهد نمود.

 •  مقاومت در برابر مواد شیمیایی

با توجه به مصرف لوله پلی اتیلن 2000 میلیمتر در سیستم های آتش نشانی و حمل و نقل سیالات، مقاومت و عدم تغییر شکل و ماهیت لوله ها از ویژگی های بسیار مهم بوده و حائز اهمیت می باشد.

 •  داشتن وزن پایین

یکی از بزرگترین مشکلات لوله های فلزی، حمل و نقل آن ها و دشواری جا به جایی به دلیل وزن بسیار زیاد این نوع از لوله ها در گذشته بود. امروزه لوله های پلی اتیلن به ویژه لوله پلی اتیلن 2000 میلیمتر دارای وزن و حجم کمتری نسبت به لوله های فلزی بوده و به آسانی جا به جا و به محل مورد نظر انتقال داده می شود.

 • عدم ایجاد رسوب

سطح لوله پلی اتیلن 2000 میلیمتر کاملا صاف و صیقلی بوده و از اینرو در هنگام نصب و جایگذاری در سیستم ها و مکان های مختلف، هیچ گونه رسوب گذاری نداشته و به آسانی قابل عبور خواهد بود.

مقاله پیشنهادی مفید و کاربردی: قیمت مناسب محصولات آبراه

کاربردهای مختلف لوله های پلی اتیلن 2000 میلیمتر

 • لوله کشی گاز و انتقال نفت
 • انتقال آب شرب مصرفی
 • انتقال آب دریا
 • سیستم های آتش نشانی
 • انتقال سیالات مجاز تحت فشار
 • انتقال فاضلاب های صنعتی کارخانجات
 • انتقال فاضلاب ها و ضایعات پالایشگاه های نفت و گاز
 • جهت بتن ریزی در پروژه های ساختمانی و عمرانی

قیمت لوله های پلی اتیلن در انواع مختلف

قیمت لوله های پلی اتیلن در انواع مختلف آن کاملا متفاوت بوده و به ضخامت جدار لوله، شرکت تولید کننده آن، طول شاخه و بسیاری از فاکتورهای دیگر وابسته می باشد. لوله پلی اتیلن 2000 میلیمتر در بیشتر موارد به شکل سفارشی در کارخانجات تولید گردیده و بسته به درخواست مشتری در ابعاد مختلف تولید می گردد. جهت اطلاع از قیمت دقیق انواع لوله های پلی اتیلنی از جمله لوله پلی اتیلن 2000 میلیمتر توصیه می شود به سایت رسمی کارخانجات تولید کننده مراجعه نموده و لیست قیمت ها را مشاهده نمایید. جهت سفارش و خرید لوله پلی اتیلن 2000 میلیمتر به سایت های معتبر و شناخته شده مراجعه نموده و یک خرید رضایت بخش را تجربه نمایید.

دیدگاهی بنویسید

۰ دیدگاه ثبت شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

09122180028 | 02166611920
با ما تماس بگیرید

تمامی حقوق متعلق به وب سایت لوله پلی اتیلن و اتصالات آبراه می باشد.

Copyright © 2021 All Rights Reserved by Abrahpipe.ir