لوله های پلی اتیلن یکی از انواع لوله های پرمصرف در سیستم های آبرسانی و پروژه های صنعتی مختلف هستند. لوله های پلی اتیلن توسط کارخانجات داخلی و خارجی و با استفاده از صنعت پتروشیمی در سایز و ضخامت های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند. لوله پلی اتیلن 140 میلیمتر یکی از انواع لوله های پلی اتیلن است که ضخامت جدار داخلی آن 140 میلیمتر بوده و دارای ویژگی های مثبت بسیار زیادی مانند مقاومت در برابر آسیب ها، تغییرات محیطی و قدرت انعطاف پذیری بالا می باشد. در این مقاله به بررسی ویژگی های لوله پلی اتیلن 40 میلیمتر خواهیم پرداخت.

لوله پلی اتیلن 140 میلیمتر چیست؟

لوله  پلی اتیلن 140 میلیمتر، یکی از انواع پرکاربرد و شناخته شده ترین لوله های پلی اتیلنی تولید شده است که توسط شرکت های مختلف وابسته به صنایع پتروشیمی داخلی طراحی و تولید می شود.  این نوع از لوله ها در آبیاری و انتقال آب در سیستم های زراعی و گلخانه ای مورد استفاده قرار گرفته و قدرت اتصال بالایی با سیستم های دیگر دارد.

خصوصیات لوله پلی اتیلن با سایز 140 میلیمتر

لوله پلی اتیلن 140 میلیمتر در کارخانجات داخلی و خارجی در سه سایز کلاف های 100، 200 و 400 متری تولید شده و دارای رنج قیمتی متفاوتی می باشد. لوله پلی اتیلن 140 میلیمتر به وسیله بهترین مواد PE100 تولید گردیده و با استفاده از الگوهای مدرن تکنولوژی آلمان طراحی و تولید می شوند.

مقاله پیشنهادی مفید و کاربردی: قیمت لوله کاروگیت در بجنورد

ویژگی های مثبت لوله پلی اتیلن 140 میلیمتر

لوله های پلی اتیلن از جمله لوله پلی اتیلن 140 میلیمتر دارای وزن بسیار کمی بوده و از این رو دارای قابلیت جابجایی و حمل و نقل آسان در بارگیری ها و استفاده در پروژه های ساختمانی و تاسیساتی می باشد.

لوله پلی اتیلن 140 میلیمتر دارای مقاومت بسیار زیادی در برابر تغییرات محیطی و صدمات مختلف بوده و از قابلیت ضد ضربگی بسیار زیادی برخوردار می باشند.

لوله پلی اتیلن 140 میلیمتر از قدرت انعطاف بسیار بالایی برخوردار بوده و از این رو دارای قابلیت نصب آسان در تمامی پروژه های ساختمانی و تاسیساتی هستند. ساختار نرم و قابل انعطاف این نوع از لوله های پلی اتیلن کمک بسیار زیادی به سهولت حمل و نقل و نصب لوله ها در مکان های مورد نظر نموده و از ویژگی های بسیار مهم لوله های 140 میلیمتر به شمار می آید.

با توجه به اینکه یکی از مهمترین کاربردهای لوله های 140 میلیمتری، مصارف کشاورزی و آبیاری زمین های زراعی است، قابلیت نصب آسان این لوله ها در سطح و عمق خاک یک مزیت و ویژگی قابل توجه برای این مدل از لوله ها محسوب می گردد.

لوله های پلی اتیلن 140 میلیمتر در برابر آثار مخرب ناشی از کودها و سموم شیمیایی مقاوم بوده و دچار خوردگی، ساییدگی و تغییر ماهیت نخواهند شد. این مقاومت منجر به افزایش طول عمر و عملکرد بهتر این لوله ها شده و یک امتیاز اقتصادی نیز برای مصرف کنندگان به همراه خواهد داشت.

کاربردهای مختلف لوله های پلی اتیلن 140 میلیمتر

قیمت لوله های پلی اتیلن در انواع مختلف

قیمت لوله های پلی اتیلنی در انواع مختلف و ضخامت های متفاوت آن، در رنج متفاوتی قرار داشته و تحت تاثیر عواملی مانند کارخانه تولید کننده، ضخامت جدار لوله (اینچ یا میلیمتر) لوله، طول لوله پلی اتیلنی و بسیاری از فاکتورهای دیگر است. جهت اطلاع از قیمت دقیق انواع لوله های پلی اتیلنی از جمله لوله پلی اتیلن 140 میلیمتر توصیه می شود به سایت رسمی کارخانجات تولید کننده مراجعه نموده و لیست قیمت ها را مشاهده نمایید. جهت سفارش و تهیه لوله های پلی اتیلنی در سایزهای مختلف به خدمات پس از فروش این محصول توجه نمایید.