لوله پلی اتیلن سایز 180 میلیمتر از جمله لوله هایی هستند که کاربرد های فراوانی در صنعت کشاورزی دارند. این لوله ها عموما دارا ضخامت اسمی 180 میلیمتر است. از جمله مهم ترین ویژگی های این لوله ها می توان به داشتن وزن سبک اشاره کرد. این لوله ها تولید شده به صورت کلاف و شاخه ای می باشند. لوله های پلی اتیلن در ابعاد و ضخامت های مختلف تولید می شوند و هر کدام طول عمر متفاوتی دارند. یک جدول اطلاعاتی کامل در مورد ویژگی های فنی و ظاهری پلی اتیلن ها وجود دارد که می توانی ان را مورد بررسی قرار بدهید. این جدول باعث می شود نکات کاربردی لوله های پلی اتیلن به خوبی رعایت شود.

ویژگی لوله پلی اتیلن سایز 180 میلیمتر

پلی اتیلن ها از رزین و دیگر ترکیبات ساخته می شوند. پلی اتیلن ها جزء گرمانرم ها هستند. ساختار پلی اتیلن ها بسیار ساده می باشد. این لوله ها به دلیل الاستیسیته کمی که دارند توانایی دفع موج و ضربه را دارند و ضد ضربه محسوب می شوند. لوله پلی اتیلن سایز 180 دارای ویژگی های خاصی هستند. از جمله ویژگی های این لوله ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

لوله های پلی اتیلن ویژگی های فنی دیگری هم دارند که در یک جدول ارائه می شود. هر چه اطلاعات راجع به لوله های پلی اتیلن ۱۸۰ بالاتر باشد هنگام نصب و کارایی موفق تر عمل خواهد کرد.

 

 

هزینه لوله پلی اتیلن سایز 180

هزینه تهیه لوله پلی اتیلن سایز 180 به موارد زیادی بستگی دارد و برای استعلام دقیق قیمت این لوله ها می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما تماس بگیرید. لوله های پلی اتیلن عموما تحت فشار های مختلف 23 و 25 تولید می شوند. تفاوتی که ایجاد می کند شامل مقاومت آنها می شود.

کاربرد لوله پلی اتیلن سایز 180

لوله پلی اتیلن سایز 180 در قسمت های مختلف صنعت کشاورزی کاربرد دارد و باعث بهینه مصرف شدن آب می شود. از جمله کاربرد های لوله پلی اتیلن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

–  خطوط انتقالات نفتی

– خطوط آب سرد در پالایشگاه ها

– شبکه های اطفاء حریق در آتش نشانی

– شبکه های فاضلاب

– خطوط پر فشار

– شبکه های لایروبی

– خطوط تهویه

مزایای استفاده از لوله پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن مزایای بسیاری دارند و در صنعت به صورت های مختلف استفاده می شود. مزایایی که این لوله ها دارند سبب محبوبیت آنها شده است. مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر پوسیدگی، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر رانش زمین و زمین لرزه، هزینه تعمیر پایین از جمله مزایای استفاده از لوله پلی اتیلن سایز 180 می باشد.

لوله های پلی اتیلن در موارد بسیاری کاربرد دارند. هزینه کم و حجم کم آنها باعث سهولت در تهیه و نگهداریشان می شود. یکی دیگر از نکات مهم در خصوص لوله های پلی اتیلن حمل و نقل ساده آنها است. به سبب اینکه از مقاومت حلقوی بالایی برخوردار هستند حین حمل و نقل دچار مشکل نخواهند شد.

نمونه دیگری از لوله های پلی اتیلن دوجداره است که در صنایع مختلف کاربرد دارد و برای مواردی چون گازرسانی و غیره کاربرد دارند. از مقاومت بسیار بالای برخوردار هستند.

طول عمر لوله پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن دارای عمر مفید و طولانی هستند. بسیار کم پیش می آید که دچار خرابی یا پارگی شوند. به علت اینکه از مقاومت بالا  برخوردار هستند و هنگام نصب از کشش بالایی بهره مند هستند طول عمر بالا دارند. مواد اولیه ای که لوله های پلی اتیلن از آنها ساخته می شود تاثیر به سزایی در طول عمرشان دارند. معمولا لوله های پلی اتیلن تا ۵۰ سال عمر مفید در کاربرد های مختلف دارند.

لوله های پلی اتیلن تحت تاثیر: دما، فشار، بار استاتیک، بار دینامیک و مواد اولیه قرار دارند. لذا هر یک از این معیار ها می تواند بر کیفیت نوع لوله پلی اتیلن تاثیر مستقیم داشته باشد. برای تهیه و خرید لوله های پلی اتیلن می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما تماس بگیرید. لوله های پلی اتیلن نیاز به نصب با دقت بالا دارند چنانچه در این زمینه نیاز به متخصص دارید می توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید.