لوله پلی اتیلن گرگان از جمله با کیفیت ترین و مرغوب ترین نوع این لوله در کشور است که در مصارف خانگی و صنعتی کاربرد فراوانی دارد. در این مقاله با این نوع لوله در این شهر بیشتر آشنا شده  و درباره قیمت و مشخصات آن بیشتر مطلع خواهید شد. در صورت تمایل همراه ما باشید.

لوله پلی اتیلن گرگان

لوله های پلی اتیلن به علت کیفیت بالا و همچنین کاربری فراوانی در بسیاری از کارخانجات تولید این محصول تولید و به بازار مصرف عرضه می شود. یکی از این کارخانجات که این محصول را با کیفیت بالا و متریال با کیفیت تولید می نماید، لوله پلی اتیلن گرگان می باشد. تولیدات این کارخانه به علت استفاده از متریال با کیفیت در تولید به بیشتر استان های ایران صادر می شود. همچنین لوله تولید شده در کارخانجات لوله پلی اتیلن گرگان به علت مرغوبیت محصول به چند کشور خارجی نیز صادر می شود.

مشخصات لوله پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن به علت نوع تولید و نوع متریال مصرفی دارای کاربرد فراوانی در مصارف خانگی و صنعتی است. از این نوع لوله که در شهر گرگان تولید می شود می توان  برای انتقال انواع مواد مایع و گاز استفاده کرد. از جمله موارد مصرف این نوع لوله که آن را در میان مصرف کنندگان، پرطرفدار نموده است، استفاده در آبیاری و یا آبرسانی و یا حتی انتقال فاضلاب است.

اما از این نوع لوله می توان در انتقال گاز نیز بهره برداری نمود. توجه به نوع متریال مصرفی در نوع لوله تولیدی برای انتقال هر نوع موادی بر کیفیت و مرغوبیت این لوله و در نتیجه بر عمر و دوام  لوله پلی اتیلن می افزاید. لوله های پلی اتیلن دارای انعطاف بالایی بوده و به سادگی دچار شکستگی و آسیب نمی شوند. همچنین این نوع لوله دارای مقاومت زیادی در برابر انواع ضربات مکانیکی است. برای همین از لوله پلی اتیلن در سازه هایی که امکان ضربه و آسیب دیدگی به لوله های دیگر بسیار زیاد است استفاده می شود.

از مهمترین مزایایی این لوله که باعث افزایش محبوبیت این محصول شده است قیمت لوله پلی اتیلن گرگان است. قیمت این نوع لوله نسبت به انواع مشابه آن بسیار مقرون به صرفه بوده و به دلیل عمر طولانی و دوام بالا و همچنین قیمت مناسب هر ساله بر تعداد مصرف کنندگان این نوع لوله افزوده می شود.

گرگان قطب تولید لوله پلی اتیلن

کارخانه تولید لوله پلی اتیلن گرگان در میان تولیدکنندگان این نوع لوله از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و به عنوان یک تولید کننده از علم و دانش افراد با تجربه و با مهارت بالا در این زمینه سود می برد. در میان پرسنل این شرکت مهندسان و خبرگان این صنعت بر تولید و همچنین کیفیت محصولات این کارخانه نظارت دقیق و مستمر داشته و هر روزه بر کیفیت محصولات این شرکت می افزایند.

کارشناسان این شرکت با افزایش نظارت امروزه قادر هستند که لوله پلی اتیلن گرگان را در انواع تک جداره و دو جداره در انواع سایزها با افزایش توان فشاری تا حداکثر فشار اتمسفر تولید نمایند. این کارخانه همچنین قادر است که لوله های پلی اتیلن را در انواع تخصصی تر نیز برای انواع مصارف صنعتی تولید و به بازار مصرف عرضه نماید. صادرات به چند کشور همسایه نیز از دیگر افتخارات این شرکت تولیدی می باشد که با افزایش توان و تعهد این پرسنل هر ساله بر تعداد این کشورها نیز افزوده خواهد شد.

برای دریافت لیست قیمت و همچنین  مشاهده تنوع این محصولات می توانید به سایت این شرکت مراجعه و یا در صورت نیاز با مشاوران خبره در این سایت مشاوره نمایید.