لوله پلی اتیلن قزوین یکی از لوله های بسیار پرکاربرد و مفید است که در زمینه های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. مشخص است که جنس این لوله ها از موادی به نام پلی اتیلن است. این ماده بسیار انعطاف پذیر بوده و از دوام و کیفیت بالایی برخوردار است که این امر موجب تولید لوله های با کیفیت عالی در اندازه های مختلف شده است. تولید لوله پلی اتیلن قزوین در این شهر بسیار معروف است . شما می توانید لوله پلی اتیلن قزوین را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت در این شهر خریداری کنید.

معرفی انواع لوله های پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن در اندازه ها و ضخامت های گوناگونی در قزوین تولید می شود که هر کدام نیز مصارف مخصوص خود را از نظر اندازه و دوام دارد. به طور کلی این لوله ها را می توان به چهار قسمت تقسیم بندی کرد

1-  تک جداره

2-  دوجداره کاروگیت

3- PEX

4-  PERT

تک جداره : این لوله های پلیمری را می توان در قطرهای مختلف در شبکه های تامین آب شهری و روستایی و غیره مورد استفاده قرار داد و فشار متحمل لوله های تک جداره بين 2 تا 40 بار است.

دوجداره کاروگیت : این لوله ها از پلی اتیلن با چگالی بالا تولید می شوند که این ماده لوله پلی اتیلن دوجداره را برای استفاده در ساختارهای زیرزمینی بسیار مناسب می سازد.

PEX: به معنی پلی اتیلن شبکه ای شده از ماده پلاستیکی است که دارای چگالی متوسط و یا بالا است. این ماده به جهت داشتن خواصی از جمله مقاومت در برابر حرارت و قدرت و ثبات بلند مدت مناسب برای تولید لوله است.

PERT :  این نوع لوله پلیمری تحت عنوان PE-RT تولید می شود که ساختار آن برای مقاومت در برابر حرارت بالا بسیار مناسب است.

ویژگی های منحصر به فرد این لوله ها

·         لوله های پلی اتیلن مقاومت خوبی را در برابر ضربه  حتی در دما های پایین از خود نشان می دهد.

·         همچنین این لوله ها در برابر انقباضات زیاد برای شکستن مقاوم هستند.

·         لوله های پلی اتیلن به طوری تولید شده اند که در برابر نور UV مقاوم باشند.

·         این لوله ها مقاومت بسیار خوبی را در برابر مواد شیمیایی ، اسید ها، قلیا ها از خود نشان داده اند.

·         لوله های پلی اتیلن را می توان در دمای بین -50 ° C تا +60 ° C استفاده کرد.

·         این لوله ها دارای وزن بسیار کمی هستند که کار را برای حمل و نقل آن ها و همچنین اتصالات هموار کرده است.

·         اتصال این لوله ها بسیار آسان است.

قیمت به روز لوله پلی اتیلن قزوین

لوله های پلی اتیلن قزوین یکی از مرغوبترین لوله ها جهت اتصالات لوله است. در اتصالات لوله همه به دنبال لوله هایی هستند که بهترین کیفیت ممکن و هزینه مناسب را داشته باشد. همان طور که در قسمت بالا گفته شد این نوع لوله از مزایا و تنوع های بسیاری برخوردار هستند که این امر نیز موجب انتخاب آن ها است. ما در این سایت به فروش لوله پلی اتیلن قزوین می پردازیم که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین دارای قیمتی مناسبند. ما لوله پلی اتیلن را به قیمت کارخانه در اختیار شما قرار خواهیم داد. ولی قیمت این لوله ها به طور کلی بستگی به اندازه و ضخامت لوله ی تولید شده دارد. بنابراین برای دانستن قیمت دقیق لوله های پلی اتیلن می بایست نوع لوله را مشخص کنید. می توانید برای اطلاع داشتن از قیمت این لوله ها با شماره درج شده تماس بگیرید.