لوله پلی اتیلن در سنندج

لوله پلی اتیلن سنندج

لوله پلی اتیلن نوعی لوله انعطاف پذیر است که از جنس ماده ای به همین نام می باشد. این نوع لوله پلی اتیلن سنندج با داشتن ویژگی های خاص خود، یکی از تجهیزات پرکاربرد در مقابل لوله های فولادی و لوله های بتنی است که مقاومت، انعطاف پذیری، وزن کم، اتصال پذیری و جریان پذیری آسان از ویژگی های شاخص و مهم آن است. در این مقاله بیشتر به معرفی این نوع لوله ها و کاربرد های آنها خواهیم پرداخت.

معرفی لوله پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن لوله هایی هستند که از ماده ای به همین نام ساخته می شوند. در واقع این لوله ها به واسطه ماده به کار رفته در ساختشان، خواصی دارند که موجب می شود در مقایسه با سایر لوله ها ویژگی های منحصر بفردی داشته باشند. از این رو است که امروزه استفاده از لوله پلی اتیلن سنندج بسیار رایج بوده و محبوب است.

این نوع لوله ها انواع مختلفی دارند که از جمله آنها می توان به لوله های

 • تک جداره
 • دو جداره کاروگیت
 • اسپیرال

اشاره نمود.

معمولا کاربرد لوله پلی اتیلن سنندج در اجرای شبکه های فاضلاب و آبرسانی است که در شهر ها و روستاها انجام می شود. این لوله ها همچنین می توانند در شبکه های گازرسانی، زهکشی، کابل های برق، سیستم های لایروبی و … نیز استفاده شوند.

ویژگی های لوله پلی اتیلن

همانطور که در قسمت قبل گفتیم، لوله های پلی اتیلن ویژگی های مختلفی دارد که سبب می شود تا کاربرد های لوله پلی اتیلن بسیار گسترده باشد. از جمله این ویژگی ها باید به موارد مختلفی اشاره نمود که مهمترین آنها عبارتند از:

 • وزن  پایین لوله های پلی اتیلن: این ویژگی سبب می شود تا جابه جایی، نصب و اجرای لوله های پلی اتیلن به راحتی و سهولت انجام شود.
 • مقاومت در برابر ضربه: یکی دیگر از ویژگی های لوله پلی اتیلن را می توان مقاومت این لوله ها در برابر ضربه و فشار دانست که که باعث می شود تا هزینه های اجرا و عمر لوله ها به شدت افزایش یابد.
 • مقاومت لوله های پلی اتیلن در برابر سایش: یکی دیگر از ویژگی های مهم لوله های پلی اتیلن است که می تواند به خصوص برای انتقال مواد مایع و جامد غیر محلول بسیار مفید و موثر باشد.

از دیگر ویژگی های لوله پلی اتیلن سنندج همچنین باید نام برد:

 • مقاومت در برابر مواد شیمیایی
 • جریان پذیری عالی لوله های پلی اتیلن
 • اتصال لوله های پلی اتیلن که به راحتی انجام می شود
 • اتصالات متنوع برای لوله های پلی اتیلن
 • انعطاف پذیری و شعاع خمش مناسب

خرید و فروش لوله پلی اتیلن سنندج

به لطف صنایع پتروشیمی و تامین نیازهای مواد اولیه در داخل کشور، امروزه تولید و طراحی لوله پلی اتیلن سنندج تماما داخل ایران انجام می شود که سبب شده است تا علاوه بر کاهش هزینه های این لوله ها، نیاز بازارهای داخلی نیز کاملا تامین شود.

با وجود این مزایا و کاربرد هایی که برای این نوع لوله ها بیان کردیم، شما می توانید نیاز خود به این لوله ها در انواع گوناگون از نظر ابعاد، جنس، نوع طراحی و …. با ثبت سفارش از شرکت های داخلی برطرف نمایید.

برای خرید لوله های پلی اتیلن در سنندج شما می توانید از طریق وب سایت ما، محصولات لوله های پلی اتیلن را مشاهده کرده و با انتخاب انواع مورد نیازتان، ثبت سفارش را انجام دهید.

دیدگاهی بنویسید

۰ دیدگاه ثبت شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

09122180028 | 02166611920
با ما تماس بگیرید

تمامی حقوق متعلق به وب سایت لوله پلی اتیلن و اتصالات آبراه می باشد.

Copyright © 2021 All Rights Reserved by Abrahpipe.ir