لوله پلی اتیلن رشت یکی از معروف ترین نوع لوله در ایران است. لوله تولید این شهر به علت انعطاف بالا و دوام طولانی امروزه در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد  و برندی شناخته شده در کشور محسوب می شود. در این مقاله با این لوله و همچنین نحوه قیمت گذاری آن بیشتر آشنا می شوید.

لوله پلی اتیلن رشت

شهر رشت با دارا بودن آب و هوای بارانی و مرطوب یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده از لوله های پلی اتیلن است. لوله پلی اتیلن رشت به علت قرار گرفتن در این شهر از نوع خاصی از متریال برای تولید لوله استفاده می کنند. به علت رطوبت بالا در شهر رشت وسرعت فرسودگی بالای لوله های دیگر  لوله های پلی اتیلن از بهترین گزینه ها برای مصارف خانگی و صنعتی در این شهر می باشند. و به همین علت تولید لوله پلی اتیلن در این شهر از جایگاه مطلوبی برخوردار است.

معرفی  و مشخصات لوله پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن رشت بسته به نوع کاربری و مکان مورد استفاده به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند. از انواع این لوله می توان به لوله پلی اتیلن شاخه ای، کلافی، گارولیت،تک جداره، دو جداره و…. اشاره نمود.

بسته به نوع کاربری نیز لوله پلی اتیلن رشت به انواع لوله پلی اتیلن گازرسانی، لوله پلی اتیلن کشاورزی، لوله پلی اتیلن آبرسانی و… تقسیم می شوند. در صورتی که فعالان صنایع مختلف به انواع لوله پلی اتیلن نیاز داشته باشند می توانند با به سایت این شرکت و یا نمایندگی لوله پلی اتیلن رشت در هر استان مراجعه نموده و نسبت به سفارش و یا خرید آن اقدام نمایند.

 نحوه محاسبه قیمت لوله پلی اتیلن

برای این که بتوانید از نحوه قیمت گذاری لوله پلی اتیلن رشت با اطلاع شوید می توانید به سایت این شرکت مراجعه نمایید. اما توجه نمایید که قیمت لوله پلی اتیلن نسبت به سایر لوله ها بسیار مناسب بوده و به علت عمر و دوام بالای محصول بسیار مقرون به صرفه است. این نوع لوله دارای انعطاف بالای در هنگام استفاده است و همچنین مقاومت زیادی در برابر شوک های دمایی و ضربات مکانیکی از خود نشان می دهد. برای همین در بسیاری از صنایع و مصارف از جایگاه مطلوبی برخوردار است و بیشتر افراد برای  کم نمودن بار هزینه ها و بالا بردن عمر بنا از این نوع لوله استفاده می نمایند.

یکی دیگر از موارد تاثیر گذار بر قیمت لوله پلی اتیلن رشت، سایز این نوع لوله است. توجه به مقدار بار انتقال و همچنین فشار ماده منتقل شده بر سایز لوله تاثیر مستقیم دارد.

در صورتی که لازم باشد از لوله برای انتقال مایع و یا گاز برای یک مکان کوچک و یا بزرگ استفاده شود سایز لوله پلی اتیلن در این هنگام بسیار موثر بوده واین مورد تاثیر مستقیمی بر قیمت لوله پلی اتلین رشت خواهد داشت. همچنین از عوامل تاثیر گذار بر قیمت این محصول می توان به نوع متریال مصرفی هنگام تولید لوله اشاره نمود. به علت نوسان بازار این متریال روزانه و به طور مستمر تغییر نموده و هزینه تولید این لوله ها را متغیر نموده است.

درصورت نیاز می توانید به آدرس سایت این شرکت مراجعه و از لیست قیمت ها و همچنین نحوه سفارش اطلاع حاصل نمایید. کارشناسان بخش فروش در این سایت آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند. همچنین برای تهیه انواع اتصالات لوله پلی اتیلن نیز می توانید از طریق سایت این شرکت اقدام نمایید.