لوله های پلی اتیلن تولید شده در استان ایلام یکی از انواع پر طرفدار و پر مصرف لوله در صنایع مختلف بوده و از تنوع سایز، جنس و ضخامت جداره برخوردار هستند.  این نوع از لوله ها توسط تکنولوژی های پیشرفته صنایع پتروشیمی تولید شده و به دلیل مقاومت بسیار زیاد در برابر عوامل محیطی مانند رطوبت خاک و هوا، تغییرات دمایی،  خوردگی و پوسیدگی از شهرت بسیار زیادی برخوردار هستند

 لوله پلی اتیلن و کاربرد آن ها

  تا چند سال گذشته، تمامی نیاز بازار و پروژه های تاسیساتی در خصوص استفاده از انواع لوله پلی اتیلن تنها توسط  کارخانجات تولید کننده خارجی تامین شده و  نیاز به صرف هزینه های بسیار زیادی جهت واردات این محصولات وجود داشت. امروزه کارخانجات و شرکت های داخلی بسیار زیادی موفق به تولید لوله های پلی اتیلن با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته جهانی و الگو گرفته از کشورهایی مانند آلمان شده و  پاسخگوی نیاز مصرف کننده در این زمینه به شمار می آیند. لوله پلی اتیلن ایلام از انواع لوله های پلی اتیلن تولید شده در داخل کشور است که از ویژگی های ساختاری و کیفیت بسیار مرغوبی برخوردار بوده و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 کاربرد لوله های پلی اتیلن ایلام

 لوله پلی اتیلن ایلام با توجه به سایز، جنس و ضخامت جداره در تقسیمات و انشعابات آب و فاضلاب، انتقال آب دریا، انتقال سیالات و مواد جامد پرفشار، پروژه های انشعاب دهی آب مصرفی در شهرها و روستاها،  سیستم های انتقال آب در آتش نشانی و انتقال محصولات پالایشگاهی مورد استفاده قرار گرفته و نیاز بازار داخلی به واردات بی رویه را مرتفع نموده است.

 ویژگی انواع مختلف لوله پلی اتیلن ایلام

 خرید و تهیه لوله پلی اتیلن ایلام

کارخانه تولید کننده لوله پلی اتیلن در استان ایلام، بیش از 12 سال سابقه فعالیت داشته و توانسته است با تولید حجم زیادی از لوله پلی اتیلن در سایز و ابعاد مختلف با حفظ کیفیت و استفاده از مواد اولیه مرغوب، بخش اعظمی از نیاز بازار داخلی را مرتفع نموده و منجر به ایجاد اشتغال زایی در این استان شود. قیمت لوله پلی اتیلن تولید و عرضه شده در استان ایلام بسیار ارزان و مقرون به صرفه تر از نمونه های خارجی این محصول بوده و یکی از پیشنهادهای مهم خرید این محصول در بازار داخلی محسوب می گردد. قیمت مناسب لوله پلی اتیلن تولید شده در استان ایلام یکی دیگر از فاکتورهای قابل توجه در انتخاب این محول بوده و تجربه یک خرید لذت بخش را به ارمغان خواهد آورد.